Wszystko w celu zapewnienia opieki medycznej dla mieszkańców Trzebnic oraz okolicznych miejscowości, jak Ogrodzisko, Żabice, Brunów i Chocianowiec. Jak wyglądają postępy w realizacji tej obietnicy Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego? Po raz kolejny publikujemy fotografie, na których widać postępy prac. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć (poniżej).

To właśnie tutaj znajdować się będą gabinety: internistyczny, położnej i pielęgniarki środowiskowej, zabiegowy, stomatologiczny, szczepień i dzieci zdrowych, a także rejestracja, pomieszczenia pomocnicze oraz kotłownia.

Jeśli chcecie zajrzeć do poprzednich galerii zdjęć, to zapraszamy do zapoznania się z wcześniejszymi artykułami: "Budowa na finiszu", "Przychodnia w Trzebnicach okiem kamery i aparatu", "Opieka medyczna w lepszych warunkach", "Budują dla mieszkańców", "Fotografie z powstającej przychodni" "Zdjęcia z Trzebnic", "Inwestycja idzie zgodnie z planem", "Budują w Trzebnicach", "Kolejne wieści wprost z budowy", "Zaglądamy do środka", "Praca wre", "Tutaj będzie opieka medyczna", "Zaglądamy do Trzebnic", "Postęp prac w Trzebnicach", "Przychodnia coraz bliżej", "Zajrzeliśmy do Trzebnic", "Ważna inwestycja okiem obiektywu", "Przychodnia w Trzebnicach rośnie w oczach" oraz "Zdjęcia ław fundamentowych". Cała kolekcja zaczęła się od artykułu, w którym daliśmy Wam znać, że "ciężki sprzęt wjechał do Trzebnic".
[KN]