Zaglądamy na budowę w Trzebnicach, gdzie powstaje wyczekiwana przez mieszkańców przychodnia zdrowia. Pomimo trwającej epidemii koronawirusa, inwestycja jest realizowana zgodnie z planem, dzięki czemu możemy zaprezentować kolejne już zdjęcia z postępu prac.

Pod koniec kwietnia informowaliśmy, że ciężki sprzęt wjechał do Trzebnic. Tym tematem zainteresowała się także Telewizja Regionalna, która w swoim materiale wideo pytała mieszkańców, co uważają o tej inwestycji. Z kolei na początku maja publikowaliśmy zdjęcia, na których widać było świeże ławy fundamentowe. Dzięki pracownikom firmy AS-BUD-PLUS z Brenna przyszły obiekt rośnie w oczach. Efekty możecie ocenić sami na zdjęciach opublikowanych poniżej.

Wszystko w celu zapewnienia opieki medycznej dla mieszkańców Trzebnic oraz okolicznych miejscowości, jak Ogrodzisko, Żabice, Brunów i Chocianowiec
Przypomnijmy, że to właśnie tutaj znajdować się będą gabinety: internistyczny, położnej i pielęgniarki środowiskowej, zabiegowy, stomatologiczny, szczepień i dzieci zdrowych, a także rejestracja, pomieszczenia pomocnicze oraz kotłownia. Wszystko w celu zapewnienia opieki medycznej dla mieszkańców Trzebnic oraz okolicznych miejscowości, jak Ogrodzisko, Żabice, Brunów i Chocianowiec.
[KN]