Mieszkańcy Żabic i Ogrodziska będą mieli okazję spotkać się z wykonawcami kanalizacji w ich miejscowościach. Spotkania są o tyle istotne, bowiem omówione na nich mają zostać szczegóły przyłączeń do gospodarstw domowych. W poniedziałek, 4 sierpnia widzimy się w Żabicach, zaś w środę, 6 sierpnia w Ogrodzisku. Nie może Was tam zabraknąć!

Burmistrz Tomasz Kulczyński, który realizuje obecnie wiele inwestycji na terenie naszej gminy nie spoczywa na laurach i już na przyszły tydzień zaplanował spotkania urzędników i wykonawców budowy sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Chocianów - Południe z mieszkańcami. Wszystko po to, aby każdy mógł poznać szczegóły inwestycji, zapoznać się m.in. z planami i terminem jej realizacji.

- Zapraszamy mieszkańców Żabic i Ogrodziska na spotkania dotyczące budowy kanalizacji w ich miejscowościach. Wiemy, że zależy Państwu, i nam również, aby cały proces inwestycyjny przebiegał bardzo sprawnie, dlatego podczas tych spotkań będziecie mieli szansę zapytać o wszystko, co związane z budową kanalizacji i jej doprowadzeniem do Państwa gospodarstw domowych - tłumaczy Krystian Wan, rzecznik prasowy Urzędu Miasta i Gminy Chocianów.
Pierwsze spotkanie odbędzie się już w poniedziałek, 4 sierpnia o godzinie 17:00 w Świetlicy Wiejskiej w Żabicach. Na tym spotkaniu omawiane będą prace w miejscowości Żabice, zaś o szczegółach dotyczących Ogrodziska, urzędnicy i wykonawca porozmawiają z mieszkańcami dwa dni później, w środę, 6 sierpnia o godzinie 17:00 w Świetlicy Wiejskiej w Ogrodzisku. Zapraszamy!