Burmistrz Tomasz Kulczyński widząc ogromne zainteresowanie rowerowymi podróżami po Gminie Chocianów kolejny raz zaprasza na wspólny przejazd. - Grzybowy sezon w pełni. Zapraszamy zatem na wspólną rowerową wycieczkę - informują organizatorzy przedsięwzięcia z Regionalnego Centrum Kultury. Kiedy i gdzie przejadą się grzybiarze-rowerzyści?

Przypomnijmy, że już w ubiegłym roku pomysł na wycieczkę rowerowa z przewodnikiem, ognisko i niespodzianki spotkał się z dużym zainteresowaniem mieszkańców naszej gminy, dlatego w tym roku organizatorzy postanowili powtórzyć przedsięwzięcie. W związku z tym, warto pośpieszyć się z zapisami.

- To kolejna wyprawa na dwóch kółkach, na którą Państwa zapraszamy, bo równo rok temu mieliśmy okazję zwiedzić wrzosowiska oraz wydmy śródlądowe - przekazali pracownicy Regionalnego Centrum Kultury. - Tradycyjnie rowerową przygodę zakończymy odpoczynkiem przy ognisku. Dla każdego uczestnika wycieczki przewidujemy drobny upominek – niespodzianka - dodają.
Wycieczka skierowana jest dla osób pełnoletnich i odbędzie się w piątek, 30 września 2022 roku od godziny 9:00. Chętne osoby prosimy o kontakt pod numerem 513-166-572 lub 76-818-55-80.