Termin zgłaszania pomysłów na nazwę dla nowego parku, który za sprawą współpracy Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego i radnego Marcina Ślipko powstaje w Chocianowie przy ulicy Sosnowej już minął, dlatego teraz postanowiliśmy spytać Was, która propozycja najlepiej oddaje charakter tego miejsca. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 15 czerwca, do godziny 18:00.

O tym, że właśnie tam z okazji obchodów Dnia Ziemi Burmistrz Tomasz Kulczyński zasadził wraz z radnym Marcinem Ślipko drzewka owocowe pisaliśmy na naszym portalu w artykule: "Wymyśl nazwę dla tego miejsca". Wszyscy, którzy mieli pomysł na nazwę dla tego miejsca mogli zgłosić go w komentarzu na stronie: https://www.facebook.com/PrawdziwyBurmistrzChocianowa/posts/164180119310487. Postanowiliśmy zebrać te propozycje i udostępnić Wam sondę, w której możecie zagłosować na najlepszą Waszym zdaniem nazwę dla parku.

Zadanie rewitalizacji tego obszaru realizuje Referat Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta i Gminy Chocianów dzięki środkom pozyskanym przez Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego w 2021 roku na cele ekologiczne. Warto przypomnieć, że to kolejna, obok przebudowy ulicy Sosnowej, inwestycja w okręgu radnego Marcina Ślipko.


Jaką nazwę wybierasz dla parku na Sosnowej?