Już w najbliższą sobotę, 8 czerwca na boisku Arki Trzebnice odbędzie się gminny etap zawodów sportowo-pożarniczych pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego. Dla uczestników będzie dostępnych także wiele dodatkowych atrakcji. Jakich?

Pokaz dziecięcej drużyny pożarniczej OSP Trzebnice, kiermasz ciast, z którego pieniądze zostaną przekazane na wsparcie jednostki OSP Trzebnice, zumba dla dzieci na świeżym powietrzu oraz rejestracja potencjalnych dawców szpiku (DKMS) dla Moniki (czytaj: "Szukają genetycznego bliźniaka dla Moniki z Trzebnic").

Zapraszamy wszystkich na zawody Sportowo-Pożarnicze, które odbędą się 8.06.2024 na boisku Arki Trzebnice - zachęcają strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebnicach.
Warto przypomnieć, że to właśnie Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z naszej gminy w ostatnich latach reprezentowały nasze województwo na ogólnopolskich zawodach strażackich (czytaj: "Młode strażaczki z Trzebnic najlepsze na Dolnym Śląsku" oraz "Sukces Druhen! Gratulacje od Burmistrza"). Sobotnie zawody wyłonią reprezentację, która będzie reprezentować naszą gminę w zmaganiach powiatowych, z których najlepsza awansuje do etapu wojewódzkiego.