Już w najbliższą sobotę, 24 kwietnia o godzinie 16:00 piłkarze Stali Chocianów podejmą na własnym boisku drużynę z Legnickiego Pola. Nasza drużyna przed tym spotkaniem stawiana jest w roli zdecydowanego faworyta. Czy 3 punkty zostaną w Chocianowie? O tym przekonać się będą mogli także kibice, którzy obejrzą transmisję na żywo na kanale lokalnej telewizji chocianow.tv.

Pierwotnie to spotkanie miało się odbyć dokładnie miesiąc temu, w niedzielę, 21 marca o godzinie 15:00, jednak ze względu na obostrzenia epidemiczne termin musiał ulec zmianie. Pojedynek przeniesiono najpierw na niedzielę, 11 kwietnia, jednak również ten termin nie sprostał obowiązującym obostrzeniom epidemicznym.

Dopuszczony będzie także sport na świeżym powietrzu dla maksymalnie 25 osób, co oznacza powrót na boiska piłkarzy IV ligi Koleje Dolnośląskie S.A. - poinformowaliśmy tydzień temu w naszym artykule: "Obostrzenia przedłużone z pewnymi wyjątkami. Sprawdź kto »wraca do gry«".
Dziś wiadomo już, że terminarz spotkań piłkarzy czwartej ligi jest bardzo napięty. W ciągu zaledwie trzech tygodni chocianowscy sportowcy wyjdą na murawę aż czterokrotnie, w roli gospodarzy w sobotę, 24 kwietnia podejmując drużynę KS Legnickie Pole oraz w poniedziałek, 3 maja podejmując drużynę Orla Wąsosz, a także na wyjeździe w sobotę, 1 maja w pojedynku z Kuźnią Jawor i w weekend 8-9 kwietnia w pojedynku z Lotnikiem Jeżów Sudecki.

Niestety ograniczenia epidemiczne póki co nie pozwalają na aktywne uczestnictwo w dopingu kibicom, dlatego najbliższe spotkanie będzie transmitowane na żywo w mediach społecznościowych. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.