Kolejny już raz kibice Stali Chocianów będą mieli szansę obejrzeć relację meczu IV Ligi Koleje Dolnośląskie, w którym tutejsi zawodnicy zmierzą się z Apisem Jędrzychowice. Start transmisji na kanale chocianow.tv o godzinie 11:00. Podczas spotkania na atrakcje mogą liczyć obecni na stadionie, bowiem kolejny raz Burmistrz Tomasz Kulczyński wraz z radnymi klubu radnych Chocianów 2023 i PiS zaprasza na Strefę Kibica. Relacja meczu dostępna także pod tym artykułem.

Ostatnie trzy spotkania zostały do rozegrania podopiecznym Huberta Urbańskiego. Szykuje się dobry poziom gry, bowiem konkurentem reprezentantów Chocianowa jest drużyna, która aktualnie plasuje się na podiom ligi. Warto osobiście kibicować tutejszym piłkarzom, także dlatego, że będzie to prawdziwie rodzinny czas.

Strefa Kibica dla wszystkich

O tym, że Strefa Kibica wróciła na chocianowski stadion pisaliśmy na naszym portalu wielokrotnie. Szczegóły znajdziecie klikając w linki: "Strefa kibica powraca do Chocianowa", "Stal Chocianów - Kuźnia Jawor na żywo", "To był udany weekend" oraz "Ważny punkt został w Chocianowie". Nie inaczej będzie także tym razem.

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.