Reklama
Reklama

Szpinak na dobranoc (wideo)

#Zaczytany     #Chocianów     #czyta     #dzieciom     #bajki    

Łącznie wszystkie nagrania z tej serii zostały obejrzane już ponad 2 tysiące razy. "Zaczytany Chocianów" cieszy się popularnością wśród najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Także i w tym tygodniu, dziś i jutro do obejrzenia przewidziane zostały nagrania, na których znani w Chocianowie wcielają się w lektorów bajek dla dzieci.
   
Oprócz dzisiejszego nagrania "Szpinak na dobranoc" (do obejrzenia poniżej) możecie znaleźć także: wiersz Akademii Czytania Bajek, "Skradziony domek żółwia", "Bajkę o złotej rybce", "Bajkę o wystawie", "Rozmyślania łaciatej krówki", "Psa i kość", "Biedronkę, która zazdrościła słońcu", "Kwiatowe wróżki", "Pracowite mrówki", "Daleko jeszcze", "Nowy plac zabaw", "Liczenie baranów", "Trzy pluszowe misie", "Kolorową Kołderkę", "Śliwki", "Bajkę o Czerwonym Kapturku", "Sposób na Adama", "Dwóch braci", "Jak się ścigał ślimak z żółwiem", "Kota w butach", "Rogalika, który chciał zostać księżycem", "Nowe przygody skarpetek", "Lwa i zwierzęta z dżungli", "Słonia Trąbalskiego", "Bezpieczeństwo na drodze" oraz "Mojego wieloryba".

Aby na bieżąco śledzić pojawiające się w sieci nagrania wystarczy subskrybować Gminę Chocianów w serwisie społecznościowym YouTube, na którym pojawiają się produkcje.
[KN]
Źródło: https://youtu.be/9Ac2M5qC1jY
2020-07-18 19:00 Zaczytany, Chocianów, czyta, dzieciom, bajki