Zdobyciem doświadczenia w administracji publicznej kusi Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach. Tutejszy pośredniak poszukuje trójki stażystów m.in. do pomocy w realizacji założeń Tarczy Antykryzysowej i obsługi wynikającej z nich wniosków składanych przez przedsiębiorców.

"Poszukujemy trzech osób na staż w Powiatowym Urzędzie Pracy w Polkowicach. CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wrzucać do naszej skrzynki pocztowej"
"Nudzisz się w domu? A może rozpiera Cię energia? Masz średnie lub wyższe wykształcenie i chcesz zdobyć doświadczenie w administracji publicznej?" - takimi pytaniami starają się na jednym z popularnych portali społecznościowych pracownicy tutejszego urzędu pracy zachęcić wszystkich, którzy szukają pracy lub którym przyda się doświadczenie zawodowe.

- Koniecznie dołącz do naszego zespołu i realizuj z nami Tarczę Antykryzysową i inne zadania wynikające z naszej ustawy - czytamy w komunikacie polkowickiego PUP - poszukujemy trzech osób na staż w Powiatowym Urzędzie Pracy w Polkowicach. CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wrzucać do naszej skrzynki pocztowej - wyjaśniają pracownicy.

"Nudzisz się w domu? A może rozpiera Cię energia? Masz średnie lub wyższe wykształcenie i chcesz zdobyć doświadczenie w administracji publicznej?"
Do niezbędnych dokumentów należy dołączyć także informację RODO podpisaną przez kandydata, którą można pobrać tutaj (link).
[KN]