To tutaj m.in. seniorzy będą spędzać wolny czas. Wszystko za sprawą realizacji obietnicy Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego. Jak wygląda obecnie to miejsce? Ze swoją kamerą do środka dostali się reporterzy lokalnej telewizji chocianow.tv. Zobaczcie sami!

Przypomnijmy, że Burmistrz Tomasz Kulczyński zapowiedział powstanie Domu Dziennego Pobytu, w którym seniorzy będą mogli spędzić wspólnie czas i np. pograć w szachy, porozmawiać, wymienić się doświadczeniami. Szef chocianowskiego samorządu ocenił wówczas, że prace nad tym projektem zaczną się jeszcze w tej kadencji. Dziś widać, że na rok przed końcem kadencji udało się zrealizować tę obietnicę.

- Kolejne dofinansowanie. Pozyskane 200.000 zł na "Klub Senior+". Kochani Seniorzy. Tak, jak obiecałem już niebawem będziecie mogli spotykać się na partyjkę szachów, kart, do klubu książki, robótek ręcznych i wielu innych. W komfortowym miejscu z sanitariatami i zapleczem kuchennym - informował pod koniec marca 2022 roku Burmistrz Tomasz Kulczyński. - Projekt mamy, pieniądze pozyskane, już niedługo boczny pawilon Centrum Obsługi Administracyjnej jako pierwszy z całości służącego wam kompleksu zostanie oddany dla Seniorów - dodał wówczas włodarz Chocianowa.
Archiwalny wpis dostępny w mediach społecznościowych na stronie: https://www.facebook.com/100071555000185/posts/159040076491158/. Dzisiaj w mediach społecznościowych chocianowskiej telewizji zobaczyliśmy, jak wygląda to miejsce po wykonanym remoncie. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.