Dziennikarze chocianow.tv podsumowali ubiegły tydzień w swoim tradycyjnym zestawieniu. Co ciekawego działo się w piątym tygodniu 2023 roku? Sprawdzamy! Całość najnowszego odcinka obejrzycie pod tym artykułem.

Seria "Podsumowanie tygodnia" to zestawienia najważniejszych informacji. Wszystkie mogliście przeczytać na naszym portalu. Całość przygotowują redaktorzy chocianowskiej telewizji. Tym razem możemy obejrzeć podsumowaniem czwartego tygodnia 2023 roku. Szczegóły informacji znajdziecie klikając w poszczególne linki: "Wygrali bilety na mecz z Legią", "Chocianowianie otworzyli serca", "Saperzy działali w Chocianowie", "W lutym odczytują wodomierze", "Noworoczny koncert w RCK-u", "Możesz już złożyć nowy wniosek o 500+", "Przewiertem sterowanym oszczędzili asfalt", "Zmiany na PKP i Sosnowej w oku chocianowskiej telewizji", "Rozkopali Fabryczną, aby usunąć awarię", "Półkolonie znowu popularne", "2 lutego świętowali Ofiarowanie Pańskie", "Synoptycy prognozowali zarówno dla pieszych, jak i kierowców", "Dofinansują usunięcie azbestu z Twojej działki", "Straż Graniczna zaprasza w swoje szeregi", "Pozytywna Dyscyplina dla Twojego dziecka" oraz "Koncert Noworoczny Orkiestry ZG Lubin na żywo".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.