- Zapraszam Was Kochani wraz z całymi rodzinami na kolejną edycje biegu "Tropem Wilczym" - zaprosił Burmistrz Tomasz Kulczyński. To kontynuacja chocianowskiego biegu patriotycznego, który po raz pierwszy za sprawą obecnego Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego pojawił się w Chocianowie jeszcze w 2017 roku.

Obszerne galerie zdjęć z poprzednich lat, a także nagrania wideo przygotowane przez lokalną telewizję chocianow.tv znajdziecie w naszych artykułach: "Upamiętnili żołnierzy", "Pobiegli Ukrainie z pomocą" oraz "Tropem Wilczym 2022 w oku kamery". Okazja do startu w tym roku już w pierwszą niedzielę marca.

- Zapraszam Was Kochani wraz z całymi rodzinami na kolejną edycje biegu "Tropem Wilczym" już 5 marca - Plac Wolności, Godzina: 15:00/ Zapisy od Godziny 14:00 - poinformował Burmistrz Tomasz Kulczyński. - Dla uczestników przygotowane zostały super pakiety startowe oraz jak zawsze ciepły poczęstunek. Warto przypomnieć, że już w 2017 roku miałem przyjemność zorganizować dla Was "I Chocianowski Bieg Patriotyczny", dlatego cieszę się, że rozwijamy i kontynuujemy idee biegów patriotycznych przez te wszystkie lata - dodał szef chocianowskiego samorządu.
O godzinie 15:00 wystartuje Bieg Główny na odcinku 1963 metrów, zaś 20 minut później Bieg Dzieci (do lat 9.) na 400 metrów. Od godziny 15:30 uczestnicy będą mogli poczęstować się ciepłym posiłkiem. Zapisy rozpoczną się o godzinie 14:00 i potrwają do 14:45, ale warto się pospieszyć, bowiem obowiązuje limit uczestników i kolejność zgłoszeń.