Dolnośląski Związek Piłki Nożnej w związku z ogłoszonymi przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego obostrzeniami poinformował o zawieszeniu rozgrywek IV ligi i klas niższych. Oznacza to, że najbliższe spotkania Stali Chocianów również się nie odbędą.

Zgodnie z ogłoszonymi obostrzeniami ministra zdrowia, DZPN czasowo zawiesza rozgrywki IV ligi oraz klas niższych. W swoich komunikatach poinformował o tym fakcie zarówno Dolnośląski ZPN, jak i Klub Sportowy "Stal" Chocianów.
Zgodnie z ogłoszonymi obostrzeniami podczas konferencji prasowej Ministra Zdrowia obiekty sportowe od 20 marca do 9 kwietnia zostają zamknięte. W związku z tym, Dolnośląski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o czasowym zawieszeniu rozgrywek IV ligi oraz klas niższych. Szczegółowe informacje zostaną ogłoszone po opublikowaniu Rozporządzeniu Rady Ministrów - przeczytaliśmy w oświadczeniu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.
Tę decyzję przekazał swoim kibicom także chocianowski klub piłki nożnej, którego mecze możemy podziwiać na antenie lokalnej telewizji Chocianow.tv - więcej informacji znajdziecie w naszych artykułach: "Sportowe emocje na żywo dzięki chocianow.tv", w którym możecie obejrzeć transmisję meczu Stal Chocianów - Górnik Złotoryja (0:0), a także "Ze Szczedrzykowic na żywo od 14:00", w którym dostępna jest transmisja spotkania Orkan Szczedrzykowice - Stal Chocianów (0:2).
[KN]