W tym roku organizacja hucznych obchodów 70-lecia Stali Chocianów nie była możliwa ze względu na obostrzenia związane z trwającą epidemią koronawirusa, dlatego oficjalne obchody zostały przeniesione na przyszły rok. Kameralny piłkarski turniej przyciągnął jednak wiernych fanów chocianowskiej piłki nożnej. Galeria zdjęć poniżej.

Sympatycy chocianowskiego klubu postanowili zorganizować mały piknik rodzinny połączony z piłkarskim turniejem. Całość imprezy odbyła się dzisiaj na stadionie Stali Chocianów. Pomimo tego, że ze względu na obostrzenia epidemiczne, nie mogły odbyć się wszystkie zaplanowane na ten rok obchody, fani piłki nożnej znaleźli coś dla siebie.

Najpopularniejsze były rozrywki dla najmłodszych kibiców, jednak oprócz popcornu, waty cukrowej i dmuchańców, na atrakcje mogli liczyć ci nieco starsi. Kiełbaski, piwo i sportowa rywalizacja w rytm muzycznych przebojów od godziny 10:00 towarzyszyła wszystkim, którzy zdecydowali się na wzięcie udział w tej imprezie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć (poniżej).
[KN]