Tradycyjnie już zaglądamy do Trzebnic, aby sprawdzić postęp prac w tamtejszej przychodni medycznej, która służyć będzie mieszkańcom okolicznych miejscowości. Także dzisiaj zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć (poniżej).

Co tydzień pokazujemy kolejne zdjęcia z budowy przychodni. Dotychczas publikowaliśmy je w artykułach: "Zaglądamy do Trzebnic", "Postęp prac w Trzebnicach", "Przychodnia coraz bliżej", "Zajrzeliśmy do Trzebnic", "Ważna inwestycja okiem obiektywu", "Przychodnia w Trzebnicach rośnie w oczach" oraz "Zdjęcia ław fundamentowych". Cała kolekcja zaczęła się od artykułu, w którym daliśmy Wam znać, że "ciężki sprzęt wjechał do Trzebnic".

Przypomnijmy, że przyszły ośrodek zdrowia zostanie przeznaczony na podstawową opiekę medyczną z założeniem, że w przychodni funkcjonować muszą gabinety: zabiegowy, szczepień dzieci zdrowych, lekarza internisty dla dzieci chorych i dla dzieci zdrowych, stomatologiczny oraz pomieszczenie dla pielęgniarki środowiskowej. Dodatkowo powstanie parking obsługujący przychodnię. Całość inwestycji, pomimo trwającej epidemii COVID-19 ma szansę zostać zrealizowana jeszcze w tym roku.
[KN]