- O inicjatywie Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego, dzięki której chocianowscy seniorzy mogą korzystać z naszego Klubu Senior+ w ostatnim czasie relację przygotowała TVRegionalna.pl - zapraszamy do obejrzenia reportażu - przekazali pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Chocianowie. My dotarliśmy do pierwszych efektów zajęć chocianowskich seniorów.

Na początku tego tygodnia w mediach społecznościowych pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Chocianowie opublikowali reportaż przygotowany przez zespół redakcyjny TV Regionalnej (całość do obejrzenia także pod tym artykułem). Chodzi o Klub Senior+, który dzięki staraniom Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego udało się otworzyć ku uciesze starszych mieszkańców naszej gminy.

CZYTAJ: Klub "Senior+" oficjalnie otwarty

O wykonaniu tej inwestycji, będącej realizacją obietnicy Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego złożonej chocianowskim seniorom pisaliśmy na naszym portalu m.in. w artykułach: "Chocianów w budowie", "Burmistrz Kulczyński nie zwalnia inwestycyjnego tempa", "Tak wygląda Klub Seniora w Chocianowie" oraz "Zapraszają do Klubu Seniora".

- Klub Seniora w Chocianowie już prężnie działa. W ostatnich dniach nasze seniorki przygotowały rękodzieła, które będą chciały przekazać na akcje charytatywne, dzięki czemu uda się wesprzeć zbiórki pieniężne na leczenie potrzebujących - informuje Natalia Szcześniak, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Chocianowie. - Kolejny raz pomysł Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego okazał się strzałem w dziesiątkę, nie inaczej było w przypadku utworzenia Klubu Seniora, za co myślę w imieniu wszystkich uczestników naszych zajęć mogę z tego miejsca podziękować - dodaje pani kierownik.
Poniżej publikujemy reportaż przygotowany przez Telewizję Regionalną.