200 darmowych choinek dla chętnych, blisko pół tysiąca paczek ze słodkościami od świętego Mikołaja i prawdziwa niespodzianka, czeka na mieszkańców naszej gminy już jutro od godziny 16:00 w chocianowskim Rynku.

Niestety w tym roku Jarmark Bożonarodzeniowy nie mógł się odbyć ze względów epidemicznych, ale każdy kto pojawi się już jutro, 23. grudnia na chocianowskim Rynku od godziny 16:00 będzie mieć okazję dostać nie lada upominek! Co dokładnie?

- Na najmłodszych czekać będzie blisko pół tysiąca słodkich upominków, które osobiście wręczy święty Mikołaj, a starsi będą mogli zabrać do domu jedną z dwustu prawdziwych jodeł całkowicie za darmo - wymienia atrakcje Krystian Wan, rzecznik prasowy chocianowskiego magistratu. - Dodatkowo punktualnie o 16:00 planujemy uruchomić ozdoby na najwyższej chocianowskiej choince, którą stawiamy w Rynku - dodaje Wan.
Przypomnijmy, że po tym, jak nieznani sprawcy zniszczyli tradycyjną choinkę wszystko wskazywało na to, że wigilijne drzewko na naszym Rynku w tym roku już się nie pojawi. Wandalom jednak postanowił sprzeciwić się Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów, o czym pisaliśmy w naszym artykule "Niespodzianki z choinką w tle".

Cała impreza odbywać się będzie zgodnie z obowiązującymi zasadami epidemiologicznymi, dlatego prosimy, aby ściśle przestrzegać zasad bezpieczeństwa DDM - dystans, dezynfekcja, maseczka - przypomina Krystian Wan, rzecznik prasowy Urzędu Miasta i Gminy Chocianów.
[KN]