Cieszę się, że użytkujecie już Państwo wykonany fragment oświetlonego odcinka w Chocianowie- nie myliłem się co do konieczności zrealizowania tej inwestycji, która była moją obietnicą - pisze Burmistrz Tomasz Kulczyński o realizowanej w naszej gminie ścieżce rowerowej będącej częścią Cyklostrady Dolnośląskiej.

O tym, że pierwsi rowerzyści już pojawili się na ścieżce rowerowej w Chocianowie pisaliśmy niespełna miesiąc temu (kliknij link). Warto podkreślić, że od tego czasu prace postępują niemal codziennie, dlatego część trasy biegnąca od ulicy Wesołej za garażami aż do ulicy Trzebnickiej na wysokości Dino jest już przejezdna.

Miejski odcinek ścieżki rowerowej Cyklostrady Dolnośląskiej jest praktycznie już ukończony, jeszcze tylko fragment do dworca PKP, kilka zjazdów i nowy chodnik od Trzebnickiej w kierunku garaży - przekazał Burmistrz Tomasz Kulczyński. - Cieszę się, że użytkujecie już Państwo wykonany fragment oświetlonego odcinka w Chocianowie- nie myliłem się co do konieczności zrealizowania tej inwestycji, która była moją obietnicą - dodał włodarz Chocianowa, Tomasz Kulczyński.
Cały wpis dostępny jest w mediach społecznościowych (kliknij link). W trakcie jest jeszcze realizacja ponad 17 kilometrów ścieżki rowerowej, którą będzie można dojechać asfaltową trasą do Chocianowca, Trzebnic, Brunowa, Szklar Dolnych, Gminy Wiejskiej Lubin i dalej do Miasta Lubin.