Zespół Szkół w Chocianowie obchodzi w tym roku swoje 60-lecie. Z tej okazji Klub Sportowy Stal Chocianów zaprasza wszystkich sympatyków piłki nożnej na pojedynek piłkarski "Uczniowie vs Absolwenci". Imprezę swoim patronatem objął Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński. Start w piątek, 10 września o godzinie 16:30 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Kasztanowej.

Mecz halowej piłki nożnej "Uczniowie vs Absolwenci" na Hali Widowiskowo-Sportowej pod patronatem Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego już w najbliższy piątek, 10 września o godzinie 16:30. Oprócz emocji sportowych organizatorzy przewidzieli także atrakcje dodatkowe, jak dmuchańce, popcorn, gorące napoje oraz ciasto.

- Zarząd Klubu Sportowego Stal Chocianów, zaprasza wszystkich sympatyków piłki nożnej i nie tylko, na halowy mecz, który odbędzie się w piątek 10.09. o godzinie 16:30 w hali przy ulicy Kasztanowej "Uczniowie vs Absolwenci", w którym wystąpią obecni i byli uczniowie Zespołu Szkół w Chocianowie - czytamy na stronie Klubu Sportowego Stal Chocianów. - Impreza pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego z okazji jubileuszu 60-lecia powstania szkoły. Zapraszamy - dodają działacze sportowi z naszej gminy.
W organizację imprezy, która jest wydarzeniem towarzyszącym jubileuszowi 60-lecia Zespołu Szkół w Chocianowie, obok placówki zaangażowali się: Powiat Polkowicki, Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie, Regionalne Centrum Kultury, Stal Chocianów, Stowarzyszenie Chocianów 2023 oraz Stowarzyszenie "Mała Ojczyzna Chocianów".

- Serdecznie zapraszamy całe rodziny do wspólnego kibicowania i świetnej zabawy. Będzie to także dobra okazja, aby powspominać piękne lata szkoły - zachęca Piotr Machoń, jeden z organizatorów wydarzenia i jednocześnie nauczyciel w Zespole Szkół w Chocianowie.
My również zapraszamy. Do zobaczenia na Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Kasztanowej już jutro, w piątek, 10 września o godzinie 16:30.