Ciepłe i słoneczne dni sprzyjają ogrodowym porządkom i kompozycjom. Do tego wniosku doszli także pracownicy referatu Gospodarki Komunalnej chocianowskiego magistratu, których prace mogliście zaobserwować w ostatnich dniach m.in. w Chocianowskim Parku Piastowskim, a także innych lokalizacjach.

Porządki w Chocianowskim Parku Piastowskim, koszenie traw wraz z wywozem pokosów, podlewanie drzewek i wywóz śmieci z kubłów przy chodnikach, a także wieszanie ukwieconych doniczek to część codziennych zadań pracowników referatu Gospodarki Komunalnej chocianowskiego magistratu. Nie inaczej było w ostatnich dniach.

Dzisiaj Nasze specjalistki od ukwiecenia przywiozły kwiaty wiszące. Szybko i sprawnie przygotowane zadanie i kwiaty już na miejscu. Panowie dzisiaj przygotowywali miejsca pod nasadzenia. Jutro kolejna dostawa kwiatów i startujemy również z nasadzeniami w donicach, dzięki którym w Naszym miasteczku jest kolorowo - informowali wczoraj pracownicy referatu.
Chocianów tradycyjnie już staje się bardziej kolorowy, zadbany i przyjazny, co zdecydowanie wpływa na wizerunek naszej gminy. Oba wpisy dostępne w mediach społecznościowych na stronach: https://www.facebook.com/MZGKiMwChocianowie/posts/494204452500377 oraz https://www.facebook.com/MZGKiMwChocianowie/posts/494074839180005.