Kwiaty pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego złożył dzisiaj Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński wraz z małżonką oraz członkiem zarządu Powiatu Polkowickiego Franciszkiem Skibickim tuż po Mszy Świętej na chocianowskim rynku.

"Korzystając z obecności pana burmistrza chcę bardzo serdecznie podziękować naprawdę za telewizję. Rozmawiam z mieszkańcami Chocianowa, którzy są bardzo szczęśliwi, że możemy razem jednoczyć się, łączyć na wspólnej modlitwie. Za to Panie Burmistrzu proszę przyjąć moje podziękowanie"
Dzisiejsze uroczystości z okazji 229. rocznicy uchwalenia Ustawy Rządowej z dnia 3 maja rozpoczęły się Mszą Świętą transmitowaną na żywo z kościoła pod wezwaniem świętego Józefa w chocianowskim rynku. Nabożeństwo odbyło się w intencji Ojczyzny złożonej przez Tomasza Kulczyńskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów.

- Korzystając z obecności pana burmistrza chcę bardzo serdecznie podziękować naprawdę za telewizję. Rozmawiam z mieszkańcami Chocianowa, którzy są bardzo szczęśliwi, że możemy razem jednoczyć się, łączyć na wspólnej modlitwie. Widzą swoich księży i to jest własnie to - mówił podczas dzisiejszej Mszy Świętej Proboszcz Stanisław Łobodziec - za to Panie Burmistrzu proszę przyjąć moje podziękowanie - dodał proboszcz.

"Nabożeństwo odbyło się w intencji Ojczyzny złożonej przez Tomasza Kulczyńskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów"
Tuż po wspólnej modlitwie Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński wraz z małżonką oraz członkiem zarządu Powiatu Polkowickiego Franciszkiem Skibickim w imieniu mieszkańców złożyli kwiaty pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego.
[KN]