Wczoraj były cukiernicze bestsellery, dzisiaj jagodowy dzień, a od jutra zaczyna się seria prelekcji wygłaszanych przez zaproszonych gości. Lupus od początku października przez blisko dwa tygodnie świętuje swoje pierwsze urodziny. Jakie atrakcje czekają na gości kawiarni?

O pełnym programie wydarzeń, wszystkich planach na całe obchody pisaliśmy w naszym artykule: "Blisko dwa tygodnie świętowania - Lupus zaprasza". Pierwsze dwa dni to cukiernicze atrakcje. Wczoraj goście kawiarni mogli skosztować te ciasta, które sprzedawały się najlepiej przez ostatni rok. Dzisiaj coś dla siebie znajdą z kolei miłośnicy jagód, a od jutra w kawiarni będzie można spotkać ciekawe osoby, które poprowadzą prelekcje.

- W sobotę od godziny 10:00 w kawiarni odbędzie się godzinne spotkanie zamknięte z Krystianem Stempek z Permakultury Chocianów. Będziecie mieli okazję poznać bliżej Krystiana oraz zapoznać się nie tylko z jego ideą ogrodnictwa ekologicznego, ale także wysłuchać ciekawej prelekcji na temat lokalnego biznesu - zaprasza Agata Wilk, właścicielka kawiarni. - W związku z tym, że ilość miejsc jest ograniczona, należy się wcześniej zapisać. Zapisy prowadzone są w kawiarni, cena za bilet to 10 złotych. W tej cenie wliczona jest dowolna kawa w czasie wykładu Krystiana - zachęca Agata Wilk.
W godzinach od 11:00 do 12:00 przewidziana jest także część otwarta. Krystian Stempek będzie wtedy gościem kawiarni położonej na Rynku w Chocianowie, dlatego jeśli ktoś będzie miał ochotę z nim porozmawiać to będzie taka możliwość. To jednak nie jedyne atrakcje przewidziane na weekend, bowiem gościem specjalnym dzień później będzie Anna Jasińska.

- W niedzielę będą same nowości, premiery cukiernicze w naszej witrynie. A poza słodkim zaskoczeniem poznacie Anię, podróżniczkę, joginkę i od niedawna, mieszkankę Chocianowa. Wykład w formie zamkniętej odbędzie się o godzinie 10:00 - mówi Agata Wilk, organizatorka urodzin. -  Z powodu ograniczonej liczby miejsc również prosimy o wcześniejsze zapisanie się. Tradycyjnie cena biletu to 10 złotych, a w ramach biletu dostępna będzie dowolna kawa w czasie wykładu. W godzinach od 11:00 do 12:00 Ania będzie gościem w naszej kawiarni, w części otwartej będziecie mogli porozmawiać z Anią przy stoliku o jodze i nie tylko - tajemniczo zachęca Agata Wilk.
Jakie jeszcze atrakcje czekają na gości tej chocianowskiej kawiarni? Cały plan obchodów dostępny jest na naszej stronie: "Blisko dwa tygodnie świętowania - Lupus zaprasza", a także na plakacie poniżej.
[KN]