Przedszkole Miejskie w Chocianowie zmienia organizację funkcjonowania placówki w dniach od 14 do 18 grudnia. Wyłączone z użytku zostanie wejście główne do budynku, hol oraz szatnia dzieci. Jedna z grup przeniesiona zostanie do budynku Szkoły Podstawowej.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego w Chocianowie Anna Ciupa wystosowała do rodziców informację o zmianach organizacyjnych placówki. Wszystko ze względu na realizację projektu "Wolontariat. W sercu siła", który będzie realizowany w przedszkolu w dniach od poniedziałku, 14 grudnia do piątku, 18 grudnia.

Wyłączone z użytku zostanie wejście główne do budynku, hol oraz szatnia dzieci. Od poniedziałku (14 grudnia) dzieci przyjmowane będą wejściem bocznym, od strony ogrodu przedszkolnego - informuje Anna Ciupa, Dyrektor Przedszkola Miejskiego w Chocianowie. - Dzieci będą odbierane przez pracowników przedszkola, przebierane w wyznaczonej szatni oraz przeprowadzane do swoich sal. Rozchodzenie się dzieci odbywać się będzie także od strony ogrodu przedszkolnego. Rodzice oraz upoważnieni opiekunowie, ze względów organizacyjnych, będą oczekiwali na swoje dzieci przed budynkiem placówki - wyjaśnia dyrektor Ciupa. - Przepraszamy za utrudnienia, liczymy na Państwa wyrozumiałość i współpracę przy organizacji pracy placówki - dodaje pani dyrektor.
Jak udało nam się ustalić w budynku przedszkola pozostaną grupy najmłodsze: I "Kotki", II "Kaczuszki", III "Misie", V "Muchomorki". Zajęcia grupy IV "Wiewiórki" odbywać się będą w budynku Szkoły Podstawowej przy ul. Wesołej 16, w sali nr 11. Rodzice wraz z dziećmi wchodzić będą do szkoły bocznym wejściem. Przygotowana została szatnia dla dzieci, która znajduje się na wprost zejścia ze schodów (boks nr 2).
[KN]