TV Regionalna kolejny raz odwiedziła naszą gminę, aby poinformować mieszkańców Zagłębia Miedziowego o wydarzeniach z Chocianowa. Tym razem w swoim reportażu opisali tradycyjną już inicjatywę Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego z okazji Dnia Kobiet. Całość obejrzycie także pod naszym artykułem.

Nasi Czytelnicy już wczoraj mieli okazję obejrzeć relację fotograficzną (czytaj: "Burmistrz rozdał pół tysiąca róż"), a także reportaż przygotowany przez dziennikarzy lokalnej telewizji (czytaj: "Tradycyjny kwiatek od Burmistrza na Dzień Kobiet"). Dzisiaj swoją relację z Chocianowa opublikowali także reporterzy Telewizji Regionalnej.

- Tradycyjnie już na mieszkanki Chocianowa z okazji Dnia Kobiet czekała mała niespodzianka. 500 różowych róż trafiło w ręce Pań - przekazali dziennikarze TV Regionalnej.
W reportażu także znalazły się wypowiedzi najbardziej zainteresowanych, czyli samych mieszkanek Chocianowa obdarowanych przez Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego kwiatami zakupionymi z jego prywatnych środków. Zapraszamy do obejrzenia całości poniżej.