Od ponad 30 tygodni pokazujemy postępy prac budowy przychodni medycznej w Trzebnicach. Ta ważna dla mieszkańców inwestycja, która jest spełnieniem obietnic wyborczych Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego, jest już wyraźnie na ukończeniu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz wideo "okiem kamery" przygotowanej przez chocianow.tv (poniżej).

Budowa ma na celu zapewnienie opieki medycznej mieszkańcom Trzebnic oraz okolicznych miejscowości, jak Ogrodzisko, Żabice, Brunów i Chocianowiec. W tym miejscu znajdować się będą gabinety: internistyczny, położnej i pielęgniarki środowiskowej, zabiegowy, stomatologiczny, szczepień i dzieci zdrowych, a także rejestracja, pomieszczenia pomocnicze oraz kotłownia.

Jeśli chcecie zajrzeć do poprzednich galerii zdjęć, to zapraszamy do zapoznania się z wcześniejszymi artykułami: "Budowa w oku kamery", "Wykończenie wnętrz w obiektywie", "Zmiany widać gołym okiem", "Pogoda sprzyja inwestycji", "Przychodnia na zdjęciach" "Budowa na finiszu", "Przychodnia w Trzebnicach okiem kamery i aparatu", "Opieka medyczna w lepszych warunkach", "Budują dla mieszkańców", "Fotografie z powstającej przychodni" "Zdjęcia z Trzebnic", "Inwestycja idzie zgodnie z planem", "Budują w Trzebnicach", "Kolejne wieści wprost z budowy", "Zaglądamy do środka", "Praca wre", "Tutaj będzie opieka medyczna", "Zaglądamy do Trzebnic", "Postęp prac w Trzebnicach", "Przychodnia coraz bliżej", "Zajrzeliśmy do Trzebnic", "Ważna inwestycja okiem obiektywu", "Przychodnia w Trzebnicach rośnie w oczach" oraz "Zdjęcia ław fundamentowych". Cała kolekcja zaczęła się od artykułu, w którym daliśmy Wam znać, że "ciężki sprzęt wjechał do Trzebnic".
[KN]