Wielkimi krokami zbliża się astronomiczna jesień, jednak pogoda za oknem już od jakiegoś czasu nie napawa optymizmem. To dobry moment, aby dołożyć swoją cegiełkę dla potrzebujących. Na taki pomysł wpadł Burmistrz Chocianowa Tomasz Kulczyński, który wraz z radnym Marcinem Ślipko w tym tygodniu uzupełnili zasobność społecznej lodówki.

Temat pomocy potrzebującym nie tylko rozgrzewa emocje, ale przede wszystkim ludzkie serca. Pisaliśmy o nim na naszym portalu już wielokrotnie: "Społeczna Lodówka już otwarta", "Kolejni darczyńcy zaopatrzyli Społeczną Lodówkę", "Więcej społecznych lodówek w regionie", "Uzupełnili społeczną lodówkę", "Społeczna lodówka jeszcze bardziej bezpieczna" oraz "Jedzenie dla potrzebujących".

Warto Pomagać. Wraz z Marcinem Ślipko zakupiliśmy produkty do Lodówki Społecznej przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Chocianowie - poinformował włodarz naszej gminy. - Zachęcam Państwa do dzielenia się z potrzebującymi, a tych którzy potrzebują zapraszam do skorzystania - zaprosił Burmistrz Tomasz Kulczyński.
W ubiegły wtorek kolejny raz nie zawiedli także Burmistrz Kulczyński i radny Marcin Ślipko, którzy uzupełnili społeczną lodówkę w produkty pierwszej potrzeby. Wśród nich znalazły się m.in. mąka, makaron, kasza, woda, mleko, pasztet, olej, a także zabawki dla najmłodszych i tornister szkolny.