Ubiegła sobota przebiegła w Chocianowcu pod znakiem gier, zabaw i mnóstwa radości z okazji rozpoczęcia wakacji. Na festyn zaprosili Sołtys Sołectwa Chocianowiec Tomasz Krówka, Rada Sołecka, Radny Artur Wandycz, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Regionalne Centrum Kultury w Chocianowie.

Dmuchańce dla najmłodszych, malowanie buziek, gry i zabawy, konkursy z nagrodami, kiełbaski z grilla, wata cukrowa, popcorn, słodki poczęstunek, pogadanki o bezpiecznych wakacjach oraz pokaz sprzętu Straży Pożarnej to atrakcje, jakie towarzyszyły w ubiegłą sobotę uczestnicy rodzinnego festynu w Chocianowcu.

Udało nam się skorzystać z dobrej pogody, aby przygotować dla najmłodszych wspaniałe atrakcje z okazji rozpoczęcia wakacji. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia, a także dzieciakom i ich rodzicom, że tak licznie przybyli na nasz festyn, który zorganizowaliśmy specjalnie dla Was - dziękuje radny Artur Wandycz. - Jestem przekonany, że takie imprezy na stałe wpiszą się w nasz kalendarz imprez w Chocianowcu. Mamy świetną ekipę, która chce realizować takie przedsięwzięcia - dodaje szef Klubu Radnych Chocianów 2023, radny z Chocianowca Artur Wandycz.
My z kolei zachęcamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć z tego wydarzenia pod tym artykułem.