16 Dolnośląska Brygada Obrony Terytorialnej im. ppłk. Ludwika Marszałka ps. "Zbroja" Wojsk Obrony Terytorialnej zaprasza do spędzenia aktywnych wakacji w swoich szeregach. Wystarczy zgłosić się do najbliższej Wojskowej Komendy Uzupełnień lub zadzwonić telefonicznie.

"Spędź aktywnie wakacje z WOT. Zostań jednym z nas!" głosi napis na plakacie 16 Dolnośląskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. ppłk. Ludwika Marszałka ps. "Zbroja", który zaprasza do terytorialnej służby wojskowej. Nie ma znaczenia płeć ani wcześniejsza służba w wojsku.

- Nigdy nie służyłeś w wojsku? Odbędziesz 16-dniowe szkolenie podstawowe. Jesteś żołnierzem rezerwy? Przejdziesz 8-dniowe szkolenie wyrównawcze - czytamy na plakacie zachęcającym do zaciągnięcia się w szeregi Wojsk Obrony Terytorialnej.
Szkolenie podstawowe odbędzie się w dniach od 3 do 18 lipca, natomiast wyrównawcze w dniach od 11 do 18 lipca. Aby spędzić wojskowe wakacje należy zgłosić się do najbliższej Wojskowej Komendy Uzupełnień lub zadzwonić pod nr telefonu: 797-353-762.