Dziennikarze chocianow.tv po raz dwudziesty drugi w tym roku podsumowali miniony tydzień wydarzeń w swoim tradycyjnym zestawieniu. Co ciekawego działo się w poprzednim tygodniu? Sprawdzamy! Całość najnowszego odcinka obejrzycie także pod naszym artykułem.

Seria "Podsumowanie tygodnia" to zestawienia najważniejszych informacji. Wszystkie mogliście przeczytać na naszym portalu. Całość przygotowują dziennikarze chocianowskiej telewizji. Tym razem możemy obejrzeć podsumowanie minionego, 22. tygodnia 2023 roku. Szczegóły informacji znajdziecie klikając w poszczególne linki: "B-klasowe zmagania", "Chocianowska weteranka karate na podium w Kraśniku", "Rozdają pieniądze na modernizację gospodarstw", "Kuszą nagrodami w Jabłkowej Pokusie", "Boiska wielofunkcyjne za pieniądze z dotacji", "Zapraszają na piknik z latawcem", "Na religijną nutę z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka", "Ponad 117 tysięcy złotych dofinansowań dla strażaków z naszej gminy", "Zaprosili na Wielki Test Wiedzy o Szkole Podstawowej", "Nowy sklep papierniczy na Rynku", "Poznaliśmy sobotnie atrakcje dla dzieci w każdym wieku", "Będzie kolejny plac zabaw" oraz "Dzień Dziecka w Chocianowie na zdjęciach".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.