Telewizja Chocianow.tv podsumowuje najważniejsze wydarzenia ubiegłego tygodnia. Dzisiaj do tej popularnej serii dołączyło kolejne wideo (do obejrzenia pod artykułem).

Chocianow.tv we wtorki publikuje nagranie wideo z podsumowaniem ubiegłych tygodni. Nie inaczej było także dzisiaj, bowiem dziennikarze udostępnili wybrane dla widzów najważniejsze i najciekawsze artykuły, spośród zamieszczonych w ubiegłym tygodniu na naszym portalu. Jakie tytuły kryją się pod hasłami opublikowanymi w podsumowaniu? Aby się przekonać, wystarczy kliknąć w poszczególne linki: "Ponad pół setki seniorów online", "Ostatnie dwa tygodnie na wybór najlepszej przyszłości", "Dwunastolatkowie mogą zapisywać się na szczepienia", "Zdobią posesje, mogą wygrać nagrody", "Do 17 czerwca czekają na wnioski w sprawie wymiany pieca", "Czujesz się samotny, a problemy zaczynają Cię przerastać?", "Gdzie w ubiegłym tygodniu powędrowały piłkarskie punkty?", "Możliwa przerwa w dostawie wody. Gdzie i kiedy?", "Współpraca Chocianowa i Polkowic z korzyścią dla uczniów", "Pobiegną w rezerwacie przyrody", "Teoś potrzebuje naszej pomocy. Trwa zbiórka", "Wiemy jak będzie wyglądał pomnik CHOFUM", "LIST GOŃCZY: Policja poszukuje Łukasza Ambros", "Dwójka radnych złożyła rezygnacje", "Ostatnia prosta na zapisy", "Nowe opony i akumulatory powędrowały do strażaków z naszej gminy", "13 i 26 czerwca to kolejne punkty na mapie luzowania obostrzeń", "500+ w nowej perspektywie. Nie spóźnij się z wnioskiem!", "Burmistrz cieszy się niesłabnącym zaufaniem", "W Chocianowie także szukają do pracy", "Ostrzeżenie pogodowe dla Chocianowa", "XI Bieg Borów Dolnośląskich za nami", "Msza Święta na żywo", "Nowy obowiązek dla Chocianowian. Trzeba będzie zgłosić...".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.