Tuż przed rozpoczęciem XI Biegu Borów Dolnośląskich wszystko wskazywało, że pogoda chce pokrzyżować plany organizatorów. Na szczęście impreza pod patronatem Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego udała się, co widać na zdjęciach pod tym artykułem.

Do Chocianowa zjechali biegacze z całego regionu Zagłębia Miedziowego, aby w atrakcyjnych warunkach zmierzyć się w jedenastej edycji Biegu Borów Dolnośląskich. W biegu głównym startujący mieli do przebiegnięcia osiem kilometrów, zaś w konkurencji dla dzieci organizatorzy przewidzieli trasę o długości jednego kilometra.

Na Piotra Machonia zawsze można liczyć. Cieszę się, że zorganizował kolejną edycje biegu, który jak widać cieszy się niesłabnącym powodzeniem. To wspaniała promocja naszej gminy - komentuje Burmistrz Chocianowa Tomasz Kulczyński.
To kolejny sukces, za organizacją którego stoi Piotr Machoń, prezes Stowarzyszenia Chocianów 2023. Wystarczy przypomnieć skuteczność akcji zbiórki starych akcesoriów kuchennych podczas organizowanego na stadionie Dnia Dziecka. Imprezy dla biegaczy na szczęście nie powstrzymała dzisiaj zmienna pogoda. Powodzeniem cieszyły się także atrakcje towarzyszące, które możecie obejrzeć w obszernej galerii zdjęć poniżej.