Do nauki w naszej gminie zachęcają władze Powiatu Polkowickiego. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprosili przyszłych uczniów szkół średnich do zwiedzenia Zespołu Szkół w Chocianowie.

Niebawem rusza proces rekrutacji do szkół średnich. Z tej okazji Powiat Polkowicki przygotował wirtualny spacer po chocianowskiej placówce.

Dziś zapraszamy Was na wirtualny spacer po Zespół Szkół w Chocianowie. Przed uczniami 8 klas niedługo wybór miejsca do dalszej edukacji, dlatego warto zwiedzić mury szkoły i zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną - zachęcają władze Powiatu Polkowickiego w mediach społecznościowych. - Chocianowska szkoła kształci w zawodach, które są stale poszukiwane na rynku pracy: Mechatronik, Technik Mechatronik, Technik Logistyk, Technik Organizacji Turystyki - dodają.
Wirtualny spacer dostępny jest zarówno w mediach społecznościowych, jak i na stronie Zespołu Szkół w Chocianowie. Z oferty chocianowskiej szkoły średniej warto skorzystać tym bardziej, że niebawem ulegnie ona modernizacji za sprawą ogromnej dotacji, o której pisaliśmy w naszym artykule "Blisko półtora miliona złotych na szkołę w Chocianowie".
[KN]