Także w tym tygodniu dzielimy się z naszymi czytelnikami zdjęciami z budowy przychodni medycznej w Trzebnicach. Jak się okazuje, jest to popularny temat, skoro w ostatnim czasie po raz kolejny o postępach tej inwestycji informowała również Telewizja Regionalna.

Dokładnie wczoraj, w artykule "Wandycz: Będą korzystać mieszkańcy (wideo)" informowaliśmy o tym, że nasza inwestycja cieszy się popularnością wśród regionalnych mediów, lokalnych polityków i co ważniejsze wśród mieszkańców wielu okolicznych miejscowości. Niezmiennie co tydzień pokazujemy zdjęcia, które wyraźnie uwidaczniają postęp prac. Budowniczy, którzy jeszcze w tym roku oddadzą do użytku wybudowaną przychodnię medyczną w Trzebnicach działają w pocie czoła.

Gdybyście przeoczyli poprzednie zdjęcia z budowy, zapraszamy do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi kolekcjami i innymi doniesieniami na temat ośrodka zdrowia z Trzebnic. Wśród nich znajdziecie m.in.: "Postęp prac w Trzebnicach", "
Przychodnia coraz bliżej", "Zaglądamy do Trzebnic", "Ważna inwestycja okiem obiektywu", "Przychodnia w Trzebnicach rośnie w oczach" oraz "Zdjęcia ław fundamentowych". Cała kolekcja zaczęła się od artykułu, w którym daliśmy Wam znać, że "Ciężki sprzęt wjechał do Trzebnic".

Jak dziś wygląda przyszła przychodnia medyczna, która ma działać jeszcze w 2020 roku? Zdjęcia, specjalnie dla Was publikujemy poniżej.
[KN]