- Nie zwalniamy tempa. Kolejna niezapomniana impreza przed nami. Nie zwlekajcie z zapisami, ilość miejsc ograniczona - przekazały zaproszenie na Międzypokoleniową Noc Kobiet panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Parchowie "Parchowianki". Gdzie i kiedy odbędzie się wspomniana impreza?

W sobotę, 4 marca w Świetlicy Wiejskiej w Parchowie odbędzie się Międzypokoleniowa Noc Kobiet. Udane imprezy organizowane w ostatnim czasie przez "Parchowianki", jak Andrzejki czy Sylwester spowodowały, że już w ciągu pierwszych dwóch godzin na liście pojawiła się ponad setka nazwisk chętnych do uczestnictwa. Wśród nich przede wszystkim mieszkanki Parchowa, ale nie tylko. Co istotne, impreza przewidziana wyłącznie dla pań: córek, matek i babć, czyli Międzypokoleniowa Noc Kobiet.

Jak ustaliliśmy, można jeszcze zapisać się na liście rezerwowej, bowiem do imprezy zostały dwa miesiące i nie ma pewności, czy ktoś nie będzie zmuszony zrezygnować. Koszt imprezy to 50 złotych, wśród atrakcji organizatorki przewidują Dj Malawi, a także kawę, herbatę i ciasto. Resztę uczestniczki zapewnią sobie we własnym zakresie. Termin wpłat mija 18 stycznia.