Już dzisiaj na terenach sportowych przy Szkole Podstawowej im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie o godzinie 15:00 rozpoczyna się Piknik z Latawcem. Z tej okazji organizatorzy przewidzieli Wielki Test Wiedzy o chocianowskiej podstawówce, w którym udział może wziąć dosłownie każdy. Jest kilka warunków, jakie należy spełnić, aby odebrać nagrodę.

Aby wziąć udział w Wielkim Teście Wiedzy o tutejszej Szkole Podstawowej należy wypełnić formularz (link poniżej), który otwarty zostanie punktualnie o godzinie 16:00. Czas na odpowiedzi uczestnicy będą mieli tylko przez pół godziny, do 16:30. Aby odebrać nagrodę, należy udzielić poprawnych odpowiedzi na najwięcej pytań i pojawić się na pikniku (czytaj: "Zapraszają na piknik z latawcem") o godzinie 18:00, aby odebrać nagrodę.

WYPEŁNIJ: WIELKI TEST WIEDZY O SP CHOCIANÓW

Przypomnijmy, że na "Dzień Latawca" zapraszają dzieci i rodziców nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie. Już dzisiaj, 2 czerwca uczniowie chocianowskiej podstawówki i ich rodzice mogą wziąć udział w wydarzeniu przygotowanym przez nauczycieli, pracowników administracji i obsługi szkoły oraz ich najbliżsi. Całość rozpocznie się na terenach sportowych przy hali na ulicy Kasztanowej o godzinie 15:00, a atrakcji wystarczy, jak zauważają organizatorzy, przynajmniej do godziny 19:00.

Wśród atrakcji uczestnicy znajdą m.in. konkurs latawca, wystawę "Moje zbiory kolekcjonerskie", potyczki rodzinne, Mini Festiwal Gier Planszowych, pchli targ, warsztaty plastyczne (sensoryczne, malowanie toreb ekologicznych), seanse w przenośnym planetarium, plac zabaw dla dzieci (m.in. dmuchańce) czy kawiarenkę, a także wspomniany Wielki Test Wiedzy. Zapraszamy.