W Regionalnym Centrum Kultury w Chocianowie odbywa się wiele zajęć, w tym także Ogniska Muzycznego. W ostatnich dniach na profilu gminnej instytucji kultury pracownicy pochwalili się pewną niespodzianką dotyczącą zespołu instrumentów dętych.

O tym, że mieszkańcy naszej gminy chętnie biorą udział w zajęciach prowadzonych w Regionalnym Centrum Kultury nie trzeba nikogo szczególnie przekonywać. Tym razem pracownicy ujawniają niespodziankę dotyczącą zespołu instrumentów dętych.
- Zaglądamy na kolejne zajęcia grupowe, tym razem jest to Zespół Instrumentów Dętych Ogniska Muzycznego. Instruktorem zajęć jest nasza niezawodna Pani Małgorzata Beta, która wie jak swoje umiejętności i wiedzę przekazać uczniom. Ci, co śledzą nasz profil i oglądają publikowane relacje, mogą zobaczyć w krótkich nagraniach postępy ich nauki - informują pracownicy RCK w mediach społecznościowych. - My już wiemy, kiedy nasz zespół zaprezentuje swoje nowe kawałki szerszej publiczności, ale... to jeszcze pozostanie niespodzianką. Już wkrótce szczegóły - uchylili rąbka tajemnicy pracownicy RCK w swoim wpisie.
W związku z tymi zapowiedziami, do tego tematu z pewnością powrócimy.