Przypominamy, że trwa akcja "Zdrowy Październik", organizowana przez CDT Medicus i Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego. Ma ona na celu ułatwić dostęp do bezpłatnych badań i konsultacji ze specjalistami dla mieszkańców Gminy Chocianów.

Redakcja dostała informacje od organizatorów o zmianie kolejności niektórych konsultacji i badań tak więc poniżej mogą Państwo zapoznać się z aktualnym plakatem, aby nie przeoczyć okazji do zarejestrowania się na wybrane przez siebie spotkanie ze specjalistą. Mamy za sobą już pierwszy weekend darmowych badań. Kolejną możliwość mieszkańcy będą mieć już jutro. Przewidziane są na ten weekend konsultacje ginekologiczne, badanie USG narządu rodnego i konsultacje gastroenterologiczne.

Wszystkie konsultacje i badania odbędą się w CDT MEDICUS w Chocianowie przy ul. 3-go Maja 2. Rejestracja na badania od godz. 8:00 w wyznaczonych dniach w Centralnej Rejestracji w Przychodni w Chocianowie. Uczestnik zarejestrowany otrzyma skierowanie z podaną datą i godziną przyjęcia na wybrane badania profilaktyczne i konsultacje.