"Zmiany, zmiany, zmiany" można podsumować w trzech słowach efekty prac, jakie dostrzegają mieszkańcy naszej gminy na przestrzeni ostatnich 4 lat. Tym razem reporterzy chocianow.tv postanowili pokazać, jak jeszcze kilka lat temu wyglądały tereny obecnego peronu PKP oraz ulica Sosnowa i porównali z obecnymi czasami. Różnice widoczne są za sprawą działań podjętych przez Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego.

Nowy peron to miejsce szczególnie uwielbione przez mieszkańców naszej gminy. To właśnie tutaj za sprawą współpracy Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego z Marszałkiem Tymoteuszem Myrdą po ponad 22 latach wróciły pociągi, którymi możemy podróżować do każdego skomunikowanego koleją regionu Europy. Na nagraniu chocianow.tv widać jak wyglądało to miejsce przed rewitalizacji, w trakcie budowy nowego peronu, a także jak obecnie wygląda peron w dzień i w nocy.

Nie inaczej dziennikarze chocianow.tv podeszli do tematu rewitalizacji ulicy Sosnowej, która przeszła całkowity remont dzięki współpracy radnego Marcina Ślipko z włodarzem naszej gminy. Budowa całkowicie nowej nawierzchni z kostki brukowej to korzyść nie tylko dla kierowców, ale i pieszych. Wzrost bezpieczeństwa zwiększyły także nowe lampy LED wymieniane obecnie w całej gminie.

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.