Kolejnym placem zabaw mogą cieszyć się mieszkańcy naszej gminy. Tym razem miejsce dla najmłodszych udało się zrobić w okręgu radnego Pawła Kisiel z klubu radnych Chocianów 2023. To kolejny okręg wyborczy, w którym udaje się zrealizować obietnice z kampanii. To także kolejny dowód na to, że współpraca i normalna rozmowa pozwala osiągać zamierzone cele.

Tą kolejną inwestycją na swojej stronie na jednym z popularnych portali społecznościowych pochwalił się wczoraj Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów, Tomasz  Kulczyński. W swoim wpisie burmistrz dziękuje radnym, którzy z nim współpracują. Wczoraj pisaliśmy o udanej inwestycji w Żabicach.

- Dla naszych najmłodszych dzięki współpracy z Klubem Radnych "Chocianów 2023" i Pawłem Kisiel, radnym MiG Chocianów zakończyliśmy prace nad kolejnym placem zabaw. Cieszę się, że radni, którzy współpracują z magistratem realizują swoje obietnice. Drodzy Państwo, obserwujcie zmiany w Państwa okręgach - pisze Burmistrz. - Dzięki Państwu i Waszym poradom zamontowałem na Basenie przewijaki dla bobasów - dodał we wpisie burmistrz Kulczyński.

Przypomnijmy, że dzięki decyzji burmistrza Kulczyńskiego przez całe wakacje tutejszy basen i sauna są za darmo dla mieszkańców naszej gminy.
[KN]