Spółka Koleje Dolnośląskie poszukuje pracowników na stanowisko konduktora. To właśnie ten przewoźnik obsługuje zapowiadane przez Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego składy osobowe kursujące z i do Chocianowa.

Sprzedaż i kontrola biletów oraz sprawdzanie dokumentów upoważniających do ulg, udzielanie pasażerom potrzebnych informacji, dbanie o bezpieczeństwo i porządek na pokładzie pojazdu oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi podróżnych zgodnie z przyjętymi standardami Spółki to obowiązki jakie spoczywać będą na przyszłych konduktorach.

Wymagania i możliwości

Wśród wymagań pracownicy Kolei Dolnośląskich wymienili m.in. wykształcenie minimum średnie (mile widziane kierunki techniczne oraz związane z obsługą klienta), stan zdrowia pozwalający pracę na stanowisku konduktora, dyspozycyjność (system pracy równoważny), komunikatywność, znajomość topografii Dolnego Śląska oraz chęć rozwoju kwalifikacji zawodowych. Mile widziane będzie także doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta oraz znajomość języka obcego lub migowego.

Prosimy osoby aplikujące o wskazanie miejsca pracy: Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, Jaworzyna Śląska, Węgliniec. Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.eu lub składać je osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro) - informują pracownicy kolejowej spółki. - Wysyłając dokumenty prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Spółkę Koleje Dolnośląskie S.A.". Jeśli chcecie Państwo brać udział także w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez naszą Spółkę prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Koleje Dolnośląskie S.A. w celach przyszłych rekrutacji." Administratorem danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji są Koleje Dolnośląskie S.A. z siedzibą przy ul. Kolejowej 2, 59-220 Legnica - zaznaczają.
Przewoźnik oferuje stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, kurs przygotowujący do pracy na stanowisko konduktora w ramach zatrudnienia, pakiety socjalne m.in.: dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, paczki dla dzieci na Mikołaja, benefity pracownicze, jak prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ulga transportowa na przejazdy kolejami, dodatek za znajomość języka obcego lub migowego, dofinansowanie do studiów i nauki oraz możliwość rozwoju zawodowego.