W najbliższy poniedziałek, 23 marca mija termin zapisów do punktu i oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Szklarach Dolnych na rok szkolny 2020/2021. Zgłoszenia przyjmowane są także drogą mailową.

Do poniedziałku, 23 marca można składać wnioski rekrutacyjne do przedszkola w Szklarach Dolnych. Wnioski są przyjmowane w placówce w Szklarach Dolnych przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 48, jednak kadra prosi o zrozumienie aktualnej sytuacji zagrożenia epidemicznego i wysyłanie ich drogą mailową na adres: sp.sz.dolne48@gazeta.pl. Szczegółowych informacji udzielą pracownicy placówki wszystkim dzwoniącym pod numer telefonu: 76-817-16-67.

Przedszkole zachęca bogatą ofertą edukacyjną. Organizuje bowiem: wycieczki i spacery, poznawanie świata, spotkania z przedstawicielami różnych zawodów, konkursy, udział w spektaklach teatralnych i seansach kinowych, warsztaty, zajęcia otwarte. Placówka posiada w swojej ofercie także: plansze interaktywne i nowoczesne metody nauczania, język angielski i zajęcia logopedyczne.
[KN]