Na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Parchowie pojawił się właśnie komunikat, że konkurs skierowany do uczniów tamtejszej placówki został przedłużony do końca maja. Dla twórcy najlepszego projektu przewidziano nagrodę o wartości 200 złotych. W castingu wezmą udział nadesłane prace uczniów tej placówki.

"»KONKURS NA LOGO Szkoły Podstawowej w Parchowie« zostaje przedłużony do 31.05.2020 r. Część prac już wpłynęła, ale czekamy na kolejne i chętnie zapraszamy Uczniów klas I - VIII naszej Szkoły do wzięcia udziału"
Dyrektor podstawówki w Parchowie 8. kwietnia ogłosił "Konkurs na logo Szkoły Podstawowej w Parchowie". Wówczas termin nadsyłania prac miał minąć 8. maja o godzinie 15:00. Dzięki zmianie prace będzie można nadsyłać także po tej dacie. Najlepsza praca konkursowa nagrodzona zostanie wygraną o wartości 200 złotych. Logo wykorzystywane będzie przez szkołę do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych oraz promocyjnych.

"KONKURS NA LOGO Szkoły Podstawowej w Parchowie" zostaje przedłużony do 31.05.2020 r. Część prac już wpłynęła, ale czekamy na kolejne i chętnie zapraszamy Uczniów klas I - VIII naszej Szkoły do wzięcia udziału - czytamy w komunikacie na stronie szkoły.

Najlepsza praca konkursowa nagrodzona zostanie wygraną o wartości 200 złotych.
Projekt loga należy przygotować dowolną techniką komputerową w formacie A4 i nadesłać na adres szkolnej poczty elektronicznej: sekretariat@spparchow.pl, wraz z podpisanymi: kartą zgłoszenia pracy, formularzem zgody na przetwarzanie danych osobowych i publikację wizerunku uczestnika konkursu oraz umową o przeniesieniu praw autorskich dostępnymi jako załączniki do regulaminu konkursu.
[KN]