CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Plany inwestycyjne - Modernizacja i budowa miejskich obiektów rekreacyjnych

Email Drukuj PDF
Gmina Chocianów bierze udział w naborze wniosków na realizację operacji przez podmioty inne niż LGD w ramach realizacji przez Stowarzyszenie LGD „Wrzosowa Kraina” Lokalnej Strategii Rozwoju.
W ramach tego naboru Gmina wnioskuje o refundację kosztów poniesionych na budowę 3 placów zabaw i siłowni zewnętrznej wraz ze strefami wypoczynkowymi i obszarami do ćwiczeń na świeżym powietrzu przy ulicach Trzebnickiej, Sportowej i Odrodzenia.
Na tych obszarach powstaną tereny z urządzeniami do zabaw dla dzieci najmłodszych od 1 do 4 roku życia, dla dzieci starszych o 7 do 12 roku życia, siłownia zewnętrzna oraz urządzenia do ćwiczeń gimnastycznych. Strefy sportowo- rekreacyjno- wypoczynkowe wyposażone zostaną w ławki, kosze na odpady, tablice informacyjne a także nasadzenia roślinne. Całość łączyć będzie system komunikacyjny- utwardzone ciągi piesze. Jeden z trenów zostanie dodatkowo wyposażony w fontannę o uproszczonej technologii wody. Obszary te wyposażone zostaną w nowoczesne i popularne urządzenia zabawowe, do ćwiczeń siłowych oraz konstrukcje do ćwiczeń gimnastycznych. Będą to miejsca idealne do zabawy dla dzieci oraz do aktywnego spędzania czasu dla dorosłych.
W ramach tego naboru Gmina otrzyma refundację kosztów w wysokości 63,63% wartości całej inwestycji.

InformatorWane i Poyteczne


19. lipca 2019

Imieniny obchodzą:
Alfred, Wincenty, Wodzisław