CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Pojechali nad morze dzięki wsparciu fundacji i gminy

Email Drukuj PDF

30 podopiecznych Chocianowskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Dorosłym Specjalnej Troski wyjechało na turnus rehabilitacyjny do Kołobrzegu. Wyjazd był możliwy dzięki wsparciu fundacji KGHM i Gminy Chocianów.

  Pomoc finansowa była niezbędna, by wyjazd mógł się w ogóle odbyć. –Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za okazane serce. Nasi podopieczni każdego dnia ciężko pracują, by móc normalnie funkcjonować. Każdego dnia uczą się nowych rzeczy, a jest to możliwe, dzięki wsparciu m.in. gminy- mówi Anna Jabłońska, opiekunka Chocianowskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Dorosłym Specjalnej Troski.
 
Chocianowskie Stowarzyszenie otrzymało w sumie 10 tysięcy złotych z fundacji KGHM oraz 5 tysięcy złotych z Gminy Chocianów.
 
-W gminie Chocianów liczy się każdy mieszkaniec. Chocianowskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym Specjalnej Troski zawsze może liczyć na wsparcie samorządu. Dbamy o każdego mieszkańca- mówi Franciszek Skibicki, Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów.
 
Podopieczni Stowarzyszenia skorzystali dzięki temu z cyklu rehabilitacji. Skorzystali m.in. z zabiegu krioterapii, masaży, okładów borowikowych, czy też kąpieli solankowych.
 
 

InformatorWane i Poyteczne


21. maja 2019

Imieniny obchodzą:
Donata, Jan, Kryspin