Dzisiaj, 10 maja wypada Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej. Z tej okazji Burmistrz Tomasz Kulczyński za naszym pośrednictwem dziękuje pracownikom Referatu GK oraz Zakładu Usług Komunalnych i Transportu Publicznego za pracę na rzecz naszej gminy, a także składa życzenia.

To właśnie dziś swoje święto obchodzą pracownicy zatrudnieni w sektorze gospodarki komunalnej. To właśnie oni na co dzień sprzątają nasze ulice, usuwają śmieci, pielęgnują trawniki, dbają by nie zabrakło wody oraz wspierają gminne imprezy. To właśnie do nich swoje życzenia skierował Burmistrz Tomasz Kulczyński. 

- Wszystkim pracownikom gospodarki komunalnej, zarówno Paniom, jak i Panom, tym którzy pracują w plenerze, ale również tym organizującym naszą gminę w pracy biurowej składam dzisiaj przede wszystkim podziękowania za Wasz trud i wkład w naszą małą ojczyznę. Każdego dnia dbacie i pielęgnujecie każdy jej element, aby nie tylko był wygodny do życia, ale także w miarę możliwości cieszył oko mieszkańców i turystów - przekazał Burmistrz Tomasz Kulczyński. - Chciałbym również życzyć Wam satysfakcji z tej pracy, którą wykonujecie. Aby Wasze działania nadal były tak efektywne i efektowne, jak były dotychczas - dodał włodarz naszej gminy.
Przypomnijmy, że na naszym portalu często opisujemy wspomniane efekty pracy, o których przeczytacie w naszych artykułach: "Chocianów gotowy na majówkę", "Poprawiają komfort mieszkańców", "Nie tylko jesienne porządki", "Czyszczą sieć wodociągową. Uważajcie z praniem białych ubrań" oraz "Niewidoczne dla oka, naprawione dla mieszkańców". Cała nasza redakcja również doceniając pracę chocianowskich pracowników gospodarki komunalnej składa naszym Paniom i Panom życzenia owocnej pracy i satysfakcji z jej efektów.