Stabilne zatrudnienie i praca dająca wiele satysfakcji m.in. z niesienia pomocy innym oraz oferująca możliwość stałego rozwoju - to tylko niektóre aspekty związane ze służbą w Policji. Do tego uposażenie, które na start wyniesie blisko 3880 złotych na rękę, a dla osoby do 26 roku życia około 4220 złotych. Dzisiaj do godziny 15:00 otwarty dla chętnych jest Zespół Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.

Szukasz zmian w swoim dotychczasowym życiu i jesteś gotów na wyzwania, a także myślisz poważnie o swojej przyszłości? Zapoznaj się z materiałami, złóż dokumenty i zostań policjantem.

- Wszystkich kandydatów zapraszamy w najbliższy czwartek oraz piątek w godzinach 8.00-15.00 do Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach - informuje młodszy aspirant Przemysław Rybikowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach. - Służba w naszych szeregach daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach. Zostając policjantem, tworzysz ponad 100 - tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją - dużo wymagający i dużo dający w zamian. To zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna - dodaje stróż prawa.
Zespół Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach zaprasza na spotkanie, które przybliży wszystkie procedury kwalifikacyjne, jakie musi przejść kandydat do służby w Policji. Podczas wizyty zostanie omówiona cała procedura kwalifikacyjna z poszczególnymi jej etapami. Wymagane dokumenty oraz warunki, jakie należy spełnić, aby zostać policjantem dostępne są na stronie Polkowickiej Policji (czytaj na: https://polkowice.policja.gov.pl/dpl/aktualnosci/bieza/36129,Zostan-jednym-z-nas-byc-moze-to-wlasnie-na-Ciebie-czekamy.html).