- Wieczorki Muzyczne również w tym roku! Każda sobota sierpnia - informują pracownicy Regionalnego Centrum Kultury. To kolejna inicjatywa Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego, która cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszej gminy. Jakiej muzyki posłuchamy w tym roku w Chocianowskim Parku Piastowskim?

O to czy Wieczorki Muzyczne powrócą do Chocianowa na swoim profilu w mediach społecznościowych zapytał pomysłodawca imprezy, Burmistrz Tomasz Kulczyński (czytaj: "Wieczorki muzyczne ponownie w Chocianowskim Parku Piastowskim?"). Co ciekawe, na blisko dwieście oddanych głosów nikt nie wyraził sprzeciwu dla organizacji tego wydarzenia.

Już w najbliższą sobotę zapraszamy do Chocianowskiego Parku Piastowskiego na Wieczorki Muzyczne 2022. Muzyka dobrana zgodnie z waszymi sugestiami! - przekazali pracownicy RCK.
Regionalne Centrum Kultury opublikowało także harmonogram, z którego fani muzyki dowiedzą się, w które soboty będzie grana ich ulubiona muzyka. I tak w najbliższą sobotę, 6 sierpnia usłyszymy muzykę lat 80. i 90., a tydzień później, 13 sierpnia muzykę disco. Z kolei 20 sierpnia z głośników wydobędzie się muzyka klasyczna i filmowa, zaś w ostatnią sobotę, 27 sierpnia mieszkańcy pobawią się przy muzyce house.

Wieczorki Muzyczne w Chocianowskim Parku Piastowskim cieszą się ogromną popularnością (czytaj:
 "W niedzielę kolejny Wieczorek z Muzyką Klasyczną", "Przedostatni wieczorek muzyczny za nami!", "Wieczorki Muzyczne w każdą sobotę", "Wieczorki Muzyczne powróciły", "Wieczorek muzyczny także dzisiaj", "Chocianow.tv znowu w akcji", "Okiem kamery z lotu ptaka", "Muzyka, taniec, leżaki, a nawet piwo", "Dzisiaj ostatnie sierpniowe spotkanie z muzyką - będzie DISCO!", "Sobotni wieczorek muzyczny" oraz "W sobotę i niedzielę muzycznie i filmowo w parku").