Kolejne zwycięstwo w tym sezonie odnieśli podopieczni Mirosława Wolana. Tym razem na wyjeździe pokonali drużynę z Legnickiego Pola. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że Legnickie Pole uległo Stali Chocianów 2:5.

Po trzeciej kolejce Stal Chocianów zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Przed nami tylko drugi skład Chrobrego Głogów oraz Sparta Rudna, które mają o jeden punkt więcej od naszych piłkarzy. Gole dla naszej drużyny strzelili dzisiaj: Adam Gryga, Krzysztof Komarek, Miłosz Róg, Tomiś Żmuda oraz Michał Wesołowski. Dziękujemy!

Już w najbliższą niedzielę, 16 sierpnia o godzinie 17:00 nasi zawodnicy podejmą na swoim boisku Kuźnię Jawor. Kibice z pewnością pamiętają tego przeciwnika jeszcze z półfinału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Legnica, który odbył się 4 lipca, również na naszym stadionie. Wówczas zawodnicy Stali ulegli rywalowi.

Czy tym razem karta odwróci się na korzyść reprezentantów Chocianowa? O tym przekonają się nie tylko widzowie meczu, lecz także fani chocianow.tv, która będzie transmitować ten pojedynek na żywo. Wszystkich, którzy nie mogą tego dnia być na stadionie, mogą być razem z nami. Zapraszamy do subskrybowania kanału chocianow.tv na YouTube, aby nie przeoczyć pojawiających się tam nagrań i transmisji na żywo z naszej gminy!
[KN]