- Ruszamy z kolejną obiecaną inwestycją drogową - przekazał Burmistrz Tomasz Kulczyński. Pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Chocianów ogłosili przetarg na przebudowę nawierzchni drogi gminnej w miejscowości Trzebnice. Każdy komu zależy na znalezieniu wykonawcy, powinien udostępnić tę informację!

Przypomnijmy, że na tę inwestycję Burmistrz Tomasz Kulczyński pozyskał blisko 2 miliony złotych. Dzięki temu może teraz zrealizować obietnicę złożoną osobiście mieszkańcom bloków w Trzebnicach w trakcie pierwszej kadencji.

Pamiętam jak na spotkaniu z państwem w świetlicy wiejskiej w Trzebnicach obiecałem, że zrealizuje dla Państwa tą inwestycje na którą czekacie Państwo od kilkudziesięciu lat. Pieniądze pozyskane, przetarg ogłoszony - oznajmił włodarz Chocianowa. - Trzymam mocno kciuki żeby znalazł się wykonawca, który zrealizuje to zadanie - dodał Burmistrz Tomasz Kulczyński. 
Wszystkie firmy zainteresowane udziałem w tym przetargu warunki uczestnictwa w nim znajdą na stronie zamawiającego Urzędu Miasta i Gminy Chocianów (kliknij link). Termin składania ofert mija we wtorek, 7 maja o godzinie 12:00. Zachęcamy także do śledzenia naszego portalu. Tutaj zawsze znajdziecie najważniejsze i najciekawsze informacje!